Usługi narzędziowe dla twojej firmy!

Projektowanie, produkcja detali metalowych, obróbka cnc. 

O firmie 

UNAM jest firmą produkcyjno-usługową w branży narzędziowej i metalowej, której główna siedziba mieści się w Złotowie.

Początki działalności sięgają 1992 roku. Głównym tematem produkcji było projektowanie i produkcja wykrojników, tłoczników i form wtryskowych. Zdobyte doświadczenie oraz ciągły rozwój firmy pozwoliły na rozszerzenie oferty o obróbkę plastyczną metalu i wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

Współpraca z wyspecjalizowaną kadrą techniczną w połączeniu z precyzją i wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników, oraz rozbudowującym się parkiem maszynowym i bogato wyposażoną narzędziownią pozwala nam na łatwe dostosowanie potencjału firmy na ukierunkowane potrzeby klienta.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wykwalifikowanej kadrze i bogatemu parkowi maszynowemu możemy terminowo realizować wszystkie zlecenia.

Naszym podstawowym celem jest wysokiej jakości wyrób finalny, wyprodukowany w oparciu o nowoczesne technologie oraz sprawność obsługi, a przez to uzyskanie zadowolenia klientów krajowych jak i zagranicznych.

Szukasz rzetelnego i doświadczonego wykonawcy?

Napisz do nas, pomożemy Ci w produkcji Twoich detali od etapu projektowania aż po produkcję z zachowaniem najwyżej jakości! 

Oferta

Nasz zakład specjalizuję się w projektowaniu i produkcji wszelkiej maści tłoczników, narzędzi, modeli odlewniczych, części zamiennych. Nasz park maszynowy pozwala nam na szeroką gamę usług dodatkowych m.in. cięcie laserem, obróbka plastyczna blach na zimno, lakierowanie proszkowe elementów. 

architect-architecture-artist-blur-268362

Projektowanie

laser-2819138_640

Obróbka elektroerozyjna

roboty

Automatyzacja produkcji

press

Tłoczenie

milling-1151358_640

Frezowanie

turn-1136053_640

Toczenie

8ab3d1588f2904ed695d5ae738f50eb5
amica
Faurecia

Kontakt

UNAM Andrzej Młynarski
Ul. Okrężna 2
77-400 Złotów

Tel.: +48 67 263 52 33
E-mail: unam@unam.pl  

    EnglishGermanPolish