Produkcja robotów przemysłowych

Produkcja robotów przemysłowych to jedna z najważniejszych dziedzin, jaką zajmuje się UNAM. Dzięki współpracy z szanghajską firmą TURIN Chi Robot Co., Ltd. dostarczamy Klientom wyłącznie najlepsze rozwiania dostosowane do potrzeb i możliwości ich zakładu. Nie tylko dobieramy optymalne rozwiązania, ale też wykonujemy ich montaż, tworząc gniazda produkcyjne, a następnie prowadzimy szkolenia personelu w zakresie ich obsługi. Projektujemy i konstruujemy roboty odpowiedzialne za rozmaite zadania – od paletyzacji, przez montaż po kontrolę jakości czy spawanie.

Produkcja robotów przemysłowych pozwala nam również na kompleksowe realizowanie projektów związanych z automatyzacją procesów wytwórczych. Oferując klientom projektowanie linii produkcyjnych, możemy w tych koncepcjach uwzględniać również różne typy robotów autonomicznych. Dzięki temu Klient nie musi już poszukiwać kolejnych wykonawców i ponosić dodatkowych kosztów ich usług.

Co wyróżnia nasze roboty?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi na świecie nasze roboty idealnie spełnią przewidzianą dla nich rolę w Twojej firmie. Chcesz zautomatyzować proces spawania, składania lub lakierowania elementów? Żaden problem! Zapewniamy roboty dopasowane do każdej z tych prac! 

1400

Wielozadaniowość

W naszej ofercie znajdziesz roboty, które bez problemu poradzą sobie ze spawaniem, lakierowaniem, obsługą taśm produkcyjnych oraz wiele, wiele więcej.

Niezawodność

Roboty, które oferujemy pracują w fabrykach największych marek na świecie np. Apple, Xiaomi, Volkswagen.

Niska cena

Nieustanie dbając o jakość naszych produktów, możemy dodatkowo zaoferować Klientom rozwiązania w niesłychanie konkurencyjnych cenach, w porównaniu do innych dostępnych na rynku.