Automatyzacja procesów produkcyjnych 

New Project (16)
logo-roboty

UNAM to prawie trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji różnego rodzaju automatycznych linii produkcyjnych. Połączenie zdobytego doświadczenia z obecnie zwiększającym się zapotrzebowaniem na robotyzację stanowisk pracy, związanych z obniżeniem kosztów jednostkowych produkcji zaowocowało dynamicznym rozwojem działu robotyki w naszej firmie. Poszukując partnera w zakresie dostawcy robotów przemysłowych dla małego i średniego biznesupodjęliśmy współpracę z TURIN, których innowacyjne podejście do automatyzacji całych łańcuchówprodukcyjnych oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami, sprawiło że zaufało im już setkiklientów. Dzięki współpracy TURIN z Shanghai Jiao Tong University ich dział R&D może korzystać znajnowocześniejszych zdobyczy technologii, rozwijanych przez profesorów i elity akademickieuniwersytetu w Szanghaju. Ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju algorytmów sterowania ruchemznalazło odzwierciedlenie w 12 patentach wynalazczych, 16 wzorach użytkowych oraz 18 prawachautorskich do nowatorskiego oprogramowania. UNAM dostarcza wszechstronne rozwiązaniadotyczące integracji robotów z istniejącym procesem produkcji, jak i opracowuje i proponuje jegooptymalizację w zakresie wykorzystania robotów i wykluczenie czynnika ludzkiego. W ciągutrzydziestu lat naszej działalności wykonaliśmy ponad 1000 różnych narzędzi i maszyn dla klientów zPolski i zagranicy. Byliśmy i jesteśmy dostawcami dla małych i średnich firm a także dla globalnych,działających na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są m.in. FAURECIA – firma z branżysamochodowej, będąca liderem w dostawie części dla największych europejskich mareksamochodowych, WHIRLPOOL oraz AMICA– producenci sprzętu AGD oraz wiele innych podmiotów,dla których jesteśmy dostawcą narzędzi i maszyn do obróbki plastycznej – wykrojniki i tłoczniki,wytwarzamy formy wtryskowe do plastiku , aluminium , znalu, elementy konstrukcji a także całezautomatyzowane linie produkcyjne, według dokumentacji powierzonej, jak i sporządzonej przeznaszych konstruktorów.

Etapy projektu

Projektowanie

Pomagamy dobrać odpowiednie roboty do realizacji twoich celów

Realizacja

Nasz doświadczony zespół zainstaluje gniazda produkcyjne w twoim zakładzie

Szkolenie

Dzięki dedykowanemu szkoleniu wdrożysz automatykę swojej produkcji jeszcze szybciej! 

Zainteresowany? Napisz do nas jak najszybciej! 

Co wyróżnia nasze roboty?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi na świecie nasze roboty idealnie spełnią przewidzianą dla nich rolę w twojej firmie. Potrzebujesz zautomatyzować proces spawania, składania lub lakierowania elementów? Żaden problem! Posiadamy roboty dopasowane do każdej z tych prac! 

1400

Wielozadaniowość

W naszej ofercie znajdą Państwo roboty, które bez problemu poradzą sobie ze spawaniem, lakierowaniem, obsługą taśm produkcyjnych oraz wiele, wiele więcej.

Niezawodność

Roboty, które oferujemy pracują w fabrykach największych marek na świecie np. Apple, Xiaomi, Volkswagen.

Niska cena

Nieustanie dbając o jakość naszych produktów dodatkowo możemy zaoferować Państwu rozwiązania w niesłychanie konkurencyjnych cenach, w porównaniu do innych dostępnych na rynku. 

Z naszych robotów korzystają:

  • xiaomi-logo-png-xiaomi-xiaomi-logo-1024
  • vw
  • lenovo__1390170
  • asus-black-vector-logo
  • 768px-Apple_logo_black.svg

Kontakt

UNAM Andrzej Młynarski
Ul. Okrężna 2
77-400 Złotów

Tel.: +48 67 263 52 33
E-mail: unam@unam.pl