Automatyzacja produkcji – UNAM

New Project (16)
logo-roboty

Automatyzacja produkcji jest naturalnym elementem rozwoju każdej firmy. Pozwala na usprawnienie procesów technologicznych oraz optymalizację kosztów, a także znaczne podniesienie jakości gotowych wyrobów i możliwości wytwórczych zakładu. UNAM to prawie trzydzieści lat doświadczenia w dziedzinie, której istotną częścią jest projektowanie automatycznych linii produkcyjnych oraz ich wykonawstwo i montaż. Zarówno to doświadczenie, jak i wzrost zapotrzebowania na robotyzację stanowisk pracy, związanych z obniżeniem kosztów jednostkowych produkcji przyczyniły się do dynamicznego rozwoju działu robotyki w naszej firmie, co sprawia, że automatyzacja produkcji jest dla nas jednym z najważniejszych zagadnień.

Współpraca z firmą TURIN

Poszukując partnera w zakresie dostawcy robotów przemysłowych dla małego i średniego biznesu, podjęliśmy współpracę z firmą Shanghai TURIN Chi Robot Co., Ltd. W jej ujęciu automatyzacja produkcji jest ujmowana kompleksowo, w odniesieniu do całych łańcuchów produkcyjnych. Innowacyjnie podejście oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami sprawiły, że zaufały im już setki klientów. Dzięki współpracy TURIN z Shanghai Jiao Tong University ich dział R&D może korzystać z najnowocześniejszych zdobyczy technologii, rozwijanych przez profesorów i elity akademickie uniwersytetu w Szanghaju. Ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju algorytmów sterowania ruchem znalazło odzwierciedlenie w 12 patentach wynalazczych, 16 wzorach użytkowych oraz 18 prawach autorskich do nowatorskiego oprogramowania.

AUTOMATYZACJA PRODUKCJI – NASZE PRODUKTY I KLIENCI

Automatyzacja produkcji jest podstawą działalności naszej firmy, jednak nie ograniczamy się do wdrażania gotowych rozwiązań. Tworzymy projekty, a dzięki własnej narzędziowni wykonujemy elementy i narzędzia niezbędne do wykonania takiej linii produkcyjnej. UNAM dostarcza wszechstronne rozwiązania dotyczące integracji robotów z istniejącym procesem produkcji. Opracowuje też i proponuje jego optymalizację w zakresie wykorzystania robotów oraz wykluczenia czynnika ludzkiego. W ciągu trzydziestu lat działalności wykonaliśmy ponad 1000 różnych narzędzi i maszyn dla klientów z Polski i zagranicy.

Byliśmy i jesteśmy dostawcami dla małych i średnich firm a także dla globalnych, działających na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są m.in. FAURECIA – firma z branży samochodowej, będąca liderem w dostawie części dla największych europejskich marek samochodowych, WHIRLPOOL oraz AMICA – producenci sprzętu AGD, a także wiele innych podmiotów, dla których jesteśmy dostawcą narzędzi i maszyn do obróbki plastycznej – wykrojniki i tłoczniki, wytwarzamy formy wtryskowe do plastiku, aluminium, znalu, elementy konstrukcji a także całe zautomatyzowane linie produkcyjne, według dokumentacji powierzonej, jak i sporządzonej przez naszych konstruktorów.

Etapy projektu

Projektowanie

Pomagamy dobrać odpowiednie roboty do realizacji twoich celów

Realizacja

Nasz doświadczony zespół zainstaluje gniazda produkcyjne w twoim zakładzie

Szkolenie

Dzięki dedykowanemu szkoleniu wdrożysz automatykę swojej produkcji jeszcze szybciej! 

Zainteresowany? Napisz do nas jak najszybciej! 

Z naszych robotów korzystają:

  • xiaomi-logo-png-xiaomi-xiaomi-logo-1024
  • vw
  • lenovo__1390170
  • asus-black-vector-logo
  • 768px-Apple_logo_black.svg

Kontakt

UNAM Andrzej Młynarski
Ul. Okrężna 2
77-400 Złotów

Tel.: +48 67 263 52 33
E-mail: unam@unam.pl  

    EnglishGermanPolish